Letní dětský tábor Kamínky


O nás


Milí rodiče,
i v roce 2013 pořádá náš tým Kamínky tábor pro vaše děti.
Tento tým vznikl z oddílu Pětník, který má za sebou už více než 10letou táborovou tradici.

Kamínky pro nás symbolizují vzájemné vztahy. Stejně jako kamínky, které jsou malé, velké, hranaté, kulaté, oválné i nepravidelných tvarů, tvrdé, měkké, šedé nebo krásně zbarvené, jsou i lidé každý jiný.
V našem táboře je každý z dětí i vedoucích kamínkem, který zapadá do skládanky jednoho velkého týmu.

Respektujeme individuality, podporujeme nesmělé, v každém se snažíme najít to, v čem může vyniknout a pomoci ostatním. Naše táborové hry jsou plné napětí a dobrodružství, které v dětech objeví ty nejlepší schopnosti a vlastnosti, díky kterým se stane důležitým článkem svého oddílu i celé táborové skupiny.

Tentokrát budeme hrát hru na upíry na vlkodlaky.
Neděste se!
Naše hra je jak pro malé tak pro velké. Má děti naučit, že každý, ať sebe víc odlišný a odvrhovaný, jakkoli obávaný nebo podceňovaný, má své místo mezi námi. Je důležité jen správně pochopit jeho osobnost. Děti se naučí, že i dvě zdánlivě nesmiřitelné skupiny či jednotlivci spolu mohou spolupracovat a vzájemně se respektovat.
V našem táboře získají děti v hrách, které je povedou za jedním celotáborovým cílem, mnoho praktických znalostí a dovedností.

Věříme, že děti z našeho tábora odjedou jako nejlepší přátelé a že na náš tábor budou dlouho v dobrém vzpomínat. A také věříme, že se na náš tábor Kamínky v následujících letech rádi vrátí.Za tým Kamínků

Mgr. Václava Šubertová
RNDr. Olga Švábová